5343 1810 (E-R: 10.00-16.00)

Miks valida Everaus minilaod?

Minilao üürimine suurimas kontaktivabas minilaokompleksis on mugav ja kiire, sest üüriprotsess toimub veebilehe kaudu vaid mõne minutiga kodust või kontorist lahkumata või lausa nutiseadmega laohoone juures kohapeal. Ka võtmete, kiipkaartide vms üleandmiseks ei pea me kohtuma, sest laohoone välisuks avaneb, helistades tellimuses esitatud telefoninumbri(te)lt laohoone välisuksel olevale telefoninumbrile. Minilao uks on lukustatav tabalukuga, mille saad meilt osta tellimuse esitamisel. Meilt ostetud luku saad kätte laohoone pakiautomaadist. Tabaluku võid aga soovi korral ka mujalt hankida.

 

 • SUUR VALIK

  335 miniladu suuruses 2-7.5m2. Mahutavuse kohta leiad info ja illustreerivad pildid altpoolt.

 • ONLINE ÜÜRIPROTSESS 

  Minilao üürimine (sh lepingu sõlmimine ja esimese kuumakse tasumine) toimub veebilehe kaudu vaid mõne minutiga. 

 • PAINDLIK ÜÜRIPERIOOD

  Lepingu saad sõlmida nii tähtajatu kui tähtajalisena (1-12 kuud) lepingu lõpetamise ja pikendamise õigusega.

 • TURVALINE 

  Laohoone asub tiheasustusega turvalises piirkonnas. Ligipääsuõigus on vaid valideeritud telefoninumbri kasutajatel. Hoones ja selle territooriumil on videovalve. 

 • MUGAV KASUTADA

  Laohoone on 24/7 avatud. Mobiilikõnega ligipääs ja isiklik tabalukk tagavad minilao kasutamise sulle sobival ajal. 

 • SOE JA PUHAS 

  Laohoones hoitakse aastaringselt temperatuuri üle 14 kraadi ja üldpindade koristamine toimub kord nädalas. Hoones on soojustagastusega ventilatsioon.

 • KAUBALIFT JA KÄRUD

  Mugavaks kolimiseks ja ladustamiseks saad kasutada lifti ja transpordikärusid.

 • HEA LIGIPÄÄSETAVUS 

  Laohoone asub hea teedevõrguga elamu- ja äripiirkonnas ja on hästi ligipääsetav nii autoga kui jalgsi liiklejale.   

 • TASUTA PARKIMINE

  Laohoonel on avar parkla ja kaldteega laadimiskohad sissepääsu juures.  

Mis mahub minilattu?

Everaus minilaod on suuruses 2-7.5m2. Minilaos sobib ladustamiseks hooajaline hobivarustus (tõuke-, jalg- ja mootorrattad, suusa-, surfi-, golfi- jms varustus), sõidukite rehvid, suve- ja aiamööbel ja muud väiksemad mööbliesemed, kodu- ja aiatarvikud, tööriistad, “äkki läheb vaja” asjad hoiukastides, (jõulu)dekoratsioonid, väiksemad kaubakogused, äritarvikud (messitarvikud, esitlustarvikud, kontorimööbel jms) ning palju muud sellist, mida muidu panipaigas, garaažis või kuuris hoiaksid.     

Minilattu mahub üllatavalt palju. 2-2.5m2 suurune miniladu on täpselt paraja suurusega, kui soovid laos hoiustada näiteks kuni 2 ratast, kuni 8 hoiukasti, kodu- ja aiatarvikud (sh muruniiduk) ja muud väiksemad esemed. 3m2 suurune miniladu mahutab aga näiteks 2+ ratast ja 12+ hoiukasti. Minilaod alates suurusest 4m2 on eelkõige sobilikud väikeettevõtjale kauba ladustamiseks ja varustuse hoidmiseks, kuid loomulikult ka eraisikutele, kes vajavad esemete ladustamiseks suuremat pinda. Suurim miniladu on 7.5m2.