KKK

Kus minilaod asuvad?

Everaus minilaod asuvad Rae vallas Peetris aadressil Reti tee 5. Laohoone asub tiheasustusega ja hea teedevõrguga turvalises piirkonnas ja on hästi ligipääsetav nii autoga kui jalgsi, kuid ka ühistranspordiga liiklejale.

Millal on minilaokompleks avatud?

Minilaokompleks on avatud kogu aasta vältel igal nädala päeval 24 tundi ööpäevas. Mobiilikõnega ligipääs ja isiklik tabalukk tagavad minilao kasutamise sulle sobival ajal. Nii on minilattu hoiustatud asjad sulle alati mugavalt ja kiirelt kättesaadavad.

Kui palju minilao kasutamine maksab?

Minilao kasutamise eest tuleb tasuda kord kuus ettemaksuna tasu, mille suurus sõltub minilao suurusest. Kuumakse leiad tellimust esitades lao juurest. Tagatisraha ei ole.

Kas hind sisaldab käibemaksu?

Jah, veebilehel kuvatud hind on hind koos käibemaksuga.

Kuidas minilao kasutamise eest tasun?

Minilao kasutamise eest tuleb tasuda kord kuus ettemaksuna ja seda hiljemalt arveldusperioodi alguskuupäevale eelneval kalendripäeval (va esimene kuumakse, mis tuleb tasuda tellimuse esitamisel). Väljastame arve kuumakse tasumiseks vähemalt 5 kalendripäeva enne arveldusperioodi alguskuupäeva (va esimene kuumakse, mille kohta väljastame arve pärast esimese kuumakse tasumist). Esimese kuumakse eest tasumiseks saab kasutada pangalinki või kaardimakset. Järgnevate kuumaksete eest saab tasuda arve alusel pangaülekandega.

Kuidas saan miniladu üürida / lepingut sõlmida?

Minilao üürimine (sh lepingu sõlmimine ja esimese kuumakse tasumine) toimub veebilehe kaudu vaid mõne minutiga. Leping hakkab kehtima tellimuse esitamisest ja võib olla sõlmitud tähtajatu või tähtajalisena (1-12 kuud). Sõltumata lepingu kehtivusest tekib minilao kasutamisõigus mitte varem, kui tellimuse eest tasumisest. Tellimus loetakse tasutuks, kui makse on laekunud meie arveldusarvele. Kui tellimuse eest on tasumata ja tellimuse esitamisest on möödunud 1 kalendripäev, loetakse leping lõppenuks ja tellimus tühistatakse. Lepingutingimustega saab eelnevalt tutvuda veebilehel.

Miks kasutada miniladu? 7 peamist põhjust!

7 peamist olukorda, millal sinulgi tasub mõelda minilao kasutamisele

Remont kodus
Lagede värvimine, põrandate lihvimine, seinte tapeetimine vajab ruumi ja tekitab omajagu tolmu. Miniladu pakub ajutist peavarju sinu mööblile ja sisustusele remondi ajaks. Kui remonttööd on lõpetatud, saavad mööbel ja sisustus puhtalt ja tervelt koju naasta.

Kolimine uude koju
Senisest kodust välja kolimine ja uude koju sisse kolimine ei pruugi alati sujuda. Uue kodu valmimine või sisustamine võib viibida ja sinu asjad võivad vajada vahepeatuseks hoiukohta, milleks sobib miniladu.

Muutunud suhtestaatus
Suhte lõppemisel peab üks partneritest senisest ühisest kodust välja kolima ja leidma endale uue kodu. Uus kodu ei pruugi aga olla piisavalt suur või on juba sisustatud ning seetõttu on hädavajalik leida isiklikele asjadele kiiresti panipaik. Mure lahendab miniladu. Miniladu on lahendus ka vastupidisel juhul – kui üksteist leitakse ja koos elama asutakse, kuid kui ühine kodu ei ole piisavalt suur või on juba sisustatud.

Hooajatarvikud on kodus jalus
Sa ei vaja suusavarustust, uiske, kelku suvel ega aiatarvikuid, jalg- ja mootorratast, matkatarbeid talvel, mistõttu on hooajavälisel ajal tarvikud kodus jalus. Minilaod võimaldavad hooajatarvikuid hoiustada ajal, mil need pole aktiivses kasutuses.

Hobid ei mahu koju ära
Meil kõigil on hobid ja sageli rohkem kui üks – kes mängib golfi, kes surfab, kes kogub automudeleid, kes nukke. Mida teha, kui ühel hetkel kodus enam hobi jaoks ruumi ei ole? Kindlasti ei pea ruumipuuduse tõttu hobiga tegelemist lõpetama, sest hobiasjad saab hoiustada minilattu.

Ruum saab lihtsalt otsa
Otse öeldes: sinu kodu on rohkem väärt, kui olla panipaik! Sageli ei ole meil lihtsalt ruumi kõigi armsate või vajalike asjade jaoks, mida me tegelikult igal ajahetkel ei vaja, aga millest ei taha ka loobuda. Soovid hoida beebitarvikuid järgmise beebi jaoks? Tõstad pidevalt ühest kohast teise aurupesurit, mida reaalselt vajad vaid kord-kaks aastas? Ära lase oma kodul muutuda panipaigaks, vaid too asjad minilattu hoiule.

Äritarvikute ja kaubavarude hoiustamine
Äritegevusega kaasnevad tihtilugu kaubanäidised ja reklaamtooted, messi- ja esitlustarvikud ja muu inventar (sh jõuludekoratsioonid), mida ei kasutata igapäevaselt. Nende hoiustamine kontoris röövib liigselt kasulikku pinda, kuid lisa kontoripinna üürimine nende jaoks ei ole ka mõistlik. Minilaod on sellisel juhul ainuõige lahendus. Minilaod on asendamatud ka juhul, kui korraga peaks saabuma suurem hulk kaupa, mis tavapärasesse lattu ära ei mahu. Samuti juhul, kui pead kodukontoriga e-poodi ja on aeg kaubaladu kodust välja kolida.

Mida tohib ladustada?

Miniladu võib kasutada puhaste (puhastatud), kuivade ja lõhnatute esemete ladustamiseks. Minilaos sobib hoiustamiseks hooajaline hobivarustus (tõuke-, jalg- ja mootorrattad, suusa-, surfi-, golfi- jms varustus), sõidukite rehvid, suve- ja aiamööbel ja muud väiksemad mööbliesemed, kodu- ja aiatarvikud, tööriistad, “äkki läheb vaja” asjad hoiukastides, (jõulu)dekoratsioonid, väiksemad kaubakogused, äritarvikud (messitarvikud, esitlustarvikud, kontorimööbel jms) ning palju muud sellist, mida muidu panipaigas, garaažis või kuuris hoiaksid.

Mida ei tohi ladustada?

Keelatud on järgmiste esemete ladustamine:
- keskkonnale või inimese tervisele kahjulikud ained;
- tule-, kiirgus- või plahvatusohtlikud ained (sh rõhu all olev poroloon, polüester; kokkusurutud gaas, sh aerosoolid);
- relvad, laskemoon, lõhkeained;
- mürgised ained (arseen, tsüaniid, elavhõbe, rotimürk jne);
- radioaktiivsed ained;
- sööbivad ained;
- narkootilised ained;
- puit ja poroloon, välja arvatud juhul kui need on osa hoiustatavast mööblist;
- elusloomad, -linnud, -kalad jms.

Millal saan minilattu sisse kolida?

Ligipääs laohoonesse aktiveerub kohe pärast tellimuse eest tasumist, misjärel saabki asuda pakkima ja kolima.

Kuidas pääsen laohoonesse?

Ligipääs laohoonesse aktiveerub kohe pärast tellimuse eest tasumist. Laohoone välisuks avaneb, helistades tellimuses esitatud telefoninumbri(te)lt laohoone välisuksel olevale telefoninumbrile. Laohoone välisuks sulgeb end automaatselt. Palun veendu nii sisenemise kui väljumise järel, et välisuks on suletud. Nii tagad laohoone turvalisuse, soojuse ja puhtuse.

Kuidas lukustan minilao?

Minilao uks on lukustatav isikliku tabalukuga, mille saad meilt osta tellimuse esitamisel. Meilt ostetud tabaluku saad kätte laohoone pakiautomaadist. Tabaluku võid aga soovi korral ka mujalt hankida.

Milliste mõõtmetega tabalukk sobib?

Meie müüdav Yale tabalukk on järgmiste mõõtmetega: luku L: 50 / luku K: 47 / luku D: 17 / aasa Ø: 7

Kuidas asjad autost minilattu transpordin?

Laohoonel on avar parkla ja kaldteega laadimiskohad sissepääsu juures. Kohapeal on kasutamiseks nokk-kärud (kandevõime 300 kg, pikendatav platvorm 319x203 mm) ja platvormkärud (kandevõime 500 kg, platvorm 1000x700mm).

Kuidas ruumisäästlikult ja mugavalt ladustada?

Ladusta organiseeritult - loo süsteem, sildista kastid, pea asukoha plaani. Seejuures arvesta sellega, et minilao ümberehitamine, sealhulgas seintele, põrandale ja lakke riiulite, riputuskonksudega või muul viisil hoiuvahendite paigaldamine ei ole lubatud. Kasutatavad riiulid peavad olema vabalt põrandal seisvad ilma kinnitusvahenditeta.

Kas ja kuidas saan lepingut pikendada?

Pikendada saab tähtajalist lepingut. Lepingu pikendamiseks tuleb esitada veebilehe kaudu vormikohane taotlus hiljemalt lepingu lõpukuupäeval.

Kas ja kuidas saan lepingu lõpetada?

Lõpetada saab tähtajatut lepingut ja seda arveldusperioodi viimase kalendripäeva seisuga. Selleks tuleb esitada veebilehe kaudu vormikohane taotlus vähemalt 14 päeva enne arveldusperioodi viimast kalendripäeva.

Kuidas saan klienditoega ühendust?

Telefon: +372 5343 1810
E-post: info@everausminilaod.ee
Klienditugi vastab kõnedele ja kirjadele tööpäeviti kell 10.00-16.00